preloader

شرایط بازگشت کالا


شرایط بازگشت یا تعویض سفارشات
 
جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، وب‌پوش امکان بازگشت یا تعویض 7 روزه کالا را در اختیار شما قرار داده است بدین معنی که پس از تحویل کالا طبق شرایط زیر امکان تعویض یا عودت کالا را خواهید داشت. برای این منظور لازم است به موارد زیر دقت نمایید:
 
 
1) وجود ایراد در کالا
واحد کنترل کیفیت وب‌پوش قبل از بسته بندی مرسولات، با دقت و حساسیت بالایی کالاهای سفارش داده شده را بررسی نموده و درصورت اطمینان از صحت و تطابق کالا نسبت به ارسال آن اقدام می‌نماید با این وجود در صورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد باشد، و ایراد ذکر شده مورد تأیید کارشناسان وب‌پوش باشد این مجموعه نسبت به تعویض کالا یا استرداد وجه اقدام می‌نماید. چنانچه موجودی آن کالا در فروشگاه به اتمام رسیده باشد ، مشتریان می‌توانند درخواست کالای مشابه نموده یا وجه پرداختی را دریافت نمایند.
لازم به ذکر است که مراحل فوق ظرف مدت 2 تا 3 روز کاری پس از دریافت کالا توسط وب‌پوش انجام خواهد شد و فروشگاه هزینه عودت کالا را نیز برعهده خواهد گرفت.
شرایط تعویض کالاهای دارای ایراد
الف) کاربران می‌بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز بعد از دریافت کالا ایراد را از طریق پروفایل و یا تماس تلفنی به کارشناسان وب‌پوش اعلام نمایند. بدیهی است پس از گذشت 7 روز کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
ب) ایراد اعلام شده توسط کاربر مورد تایید کارشناسان وب‌پوش قرارگیرد.
ج) ایراد ناشی از استفاده ناصحیح از کالا خریداری شده یا مسائلی نظیر آن و یا سایر مشکلات عمدی نباشد.
در صورتی که پس از استرداد کالا ایراد اعلام شده مورد تایید کارشناسان وب‌پوش نباشد هزینه ارسال مجدد کالا بر عهده مشتری خواهد بود.
 
2) عدم تطابق یا انصراف از خرید
در صورتی که کالای تحویلی مغایر با کالای سفارش داده شده توسط مشتری باشد با رعایت شرایط زیر مشمول سرویس تعویض 7 روزه است. در صورتی که کالای مورد نظر در فروشگاه موجود نباشد به انتخاب مشتری، با کالای مشابه دیگر تعویض و یا وجه پرداختی به حساب مشتری واریز می‌گردد.
 
شرایط تعویض کالای نا منطبق
1. در صورت عدم انطباق کالای تحویل شده با نمونه ارائه شده در سایت مشتری باید حداکثر تا هفت روز پس از تحویل کالا نسبت به اعلام درخواست تعویض یا عودت کالا به کارشناسان وب‌پوش از طریق تماس تلفنی در قسمت تماس با ما اقدام نماید در غیر این صورت کالای مورد نظر شامل این سرویس نمی‌باشد.
2. استرداد کالا مستلزم جدا نشدن تگ‌ها از کالا بوده و در صورت جدا شدن و یا مخدوش شدن تگ‌ها ، کالای خریداری شده قابل استرداد نیست.
3. در صورتیکه امکان تشخیص عدم تطابق کالا و یا مورد پسند نبودن آن بدون باز کردن پلمپ کالا مقدور باشد (از قبیل عطر و ادکلن) ، پس از خارج کردن کالا از حالت آکبند (پلمپ) امکان استفاده از این سرویس از کاربر سلب می‌شود.
4. کالای برگشتی می‌بایست از نظر ظاهری در شرایط اولیه خود توسط وب‌پوش دریافت شود، و هر گونه تغییر فرم ظاهری محصول باعث خروج کالا از شرایط تعویض می‌شود.
 درصورت درخواست تعویض، کالا برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت ، وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد.
"شایان ذکر است مسئولیت ثبت سفارش با مشتریان محترم می‌باشد و در صورت تغییر در سفارشات، هزینه ارسال مجدد و برگشت کالا بر عهده مشتریان محترم خواهد بود"
 
 
تعویض یا بازگشت به چه صورت انجام می شود؟
 
اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید باید با همکاران پشتیبانی وب‌پوش تماس بگیرید و درخواست تعویض یاعودت خود را اطلاع دهید و سپس کالایی را که درخواست تعویض یا عودت آن را دارید به آدرس وب‌پوش توسط پست به آدرس "میدان ارتش، خیابان موحد دانش، نرسیده به چهار راه آجودانیه، پلاک 37 طبقه 3" ارسال کنید. پس از دریافت مرسوله توسط وب‌پوش به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد:
اگر شما درخواست تعویض کالا را داشته باشید کالای جدید برای شما پست می‌شود.
اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه کالای عودت داده شده به شما برگشت داده خواهد شد.
 شایان ذکر است تمام هزینه های مربوط به تعویض و یا عودت کالا بر عهده مشتری است.
 
چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم ؟
1- زمان استفاده از این سرویس  تا 7 روز بعد از تحویل کالا است پس اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتماً تا قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید.
2- در مدت زمان 7 روز از کالا نباید استفاده شود. یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ میشود، این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست اما برای استفاده کردن از لباس می‌بایست این تگ را جدا کنید، لباس‌هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد وب‌پوش آنها را به منزله استفاده شده در نظر می‌گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود.

Start typing and press Enter to search