کیف پولی برای من!

کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!
کیف پولی برای من!

کیف پول یکی از لوازم ضروری است که یک آقای خوش پوش برای نظم دادن به لوازم ریز از قبیل کارتها، سکه و اسکناس های خود به آن نیاز دارد. از آنجا که اکثر آقایان مانند خانم ها از کیف های دستی یا روی دوشی کمتر استفاده و بهره می برند پس بهتر است از کیف پول برای محافظت از پول و لوازم کوچک همراه خود استفاده کنند. امروزه به جهت آنکه برای انواع خرید بیشتر از کارت های اعتباری استفاده می شود و همچنین برای حمل و نقل عمومی هم در بیشتر شهرها از کارتهای ویژه حمل و نقل به جای بلیط های کاغذی استفاده می شود باید دقت داشته باشید که کیف پول شما به قدر کافی جای کارت داشته باشد.

1) کیف کُت

این مدل کیف پول دارای طول زیاد و عرض کم هستند. معمولا اسکناس در آنها تا نمی شود و در آن جای زیادی برای انواع کارت در نظر گرفته شده است. فضای داخلی آنها نسبتا زیاد است. این نوع کیف پول به جهت بلند بودن برای استفاده در جیب داخل کت، کاپشن و بارانی و همچنین قرار دادن در کیف های دستی مناسب می باشد و به هیچ عنوان مناسب قرار دادن در جیب پشت شلوار شما نمی باشد. پس احتیاط کنید.

2) کیف دو لَت

این مدل از کیف پول مردانه یکی از مدل های کلاسیک کیف پول می باشد. معمولا مربع شکل بوده و از وسط تا می شوند. پس اگر اهل مراقبت از اسکناس ها هستید در نظر داشته باشید که پول های کاغذی در این مدل از کیف تا می شوند. این کیف ها فضای محدودتری نسبت به کیف کت دارند و اگر کارت زیادی حمل می کنید این کیف مناسب شما نیست. این کیف برای گذاشته شدن در جیب شلوار یا ژاکت مناسب است.

3) کیف سه لَت

این کیف ها به نسبت کیف های قبل کوچک تر هستند و بیشتر مناسب افرادی است که اکثر اوقات اسپرت می پوشند و می خواهند با شلوار جین و یا یک ژاکت معمولی فضای بیشتری برای کارتهای خود داشته باشند. این مدل از کیف پول به جهت کوچک بودم سایز نمی تواند مورد استفاده خوبی برای نگهداری اسکناس های شما باشد هر چند که جان می دهد برای کارتهای اعتباری و کارت های ویژه حمل و نقل!

حالا با شناخت این مدل از کیف پول ها و همچنین با در نظر گرفتن تیپ خود می توانید تصمیمی بگیرید از چه کیف پولی در کجا و با چه تیپی اسفاده کنید.

6
اشتراک‌گذاری

ارسال پاسخ