پرو رایگان در محل برای شهر تهران

به احتمال زیاد شما علاقه مند هستید تا لباستان را ابتدا پرو کنید و بعد خریداری کنید . ما این امکان را برای کاربران محترم شهر تهران ( مناطق 22 گانه ) فراهم کرده ایم  . امکان پرو رایگان در محل بدین معناست که شما بدون پرداخت وجه ابتدا لباس مورد نظرتان رو پرو می کنید و اگر کیفیت و سایز کالا مورد پسند شما بود سپس وجه کالا را پرداخت می کنید . در غیر اینصورت پیک فروشگاه کالا را به صورت رایگان عودت خواهد داد .


برای خرید به صورت پرو در محل چه کار باید کرد
1- شما می بایست ساکن شهر تهران باشید . ( مناطق 22 گانه )
2- کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و در هنگام ثبت سفارش در مرحله روش پرداخت ، روش پرداخت هنگام تحویل را انتخاب کنید .
3- سفارش خود را نهایی کنید و منتظر یک تجربه جدید باشید .
بعد از ثبت سفارش همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و زمان ارسال را با شما هماهنگ خواهند کرد . سفارش شما توسط پیک فروشگاه برای شما ارسال خواهد شد و شما در زمان تحویل ابتدا کالا را پرو می کنید و درصورتی که کالا از هر لحاظ مورد پسند شما بود وجه را پرداخت  می نمایید . اگر کالا به هر دلیلی مورد پسند شما نبود ، کالا را به پیک تحویل داده و پیک به صورت رایگان کالا را عودت خواهد داد .


سایر امکانات پرو در محل
1- شما می توانید در زمان سفارش تا 3 کالا را انتخاب کنید تا برای شما ارسال شود و در محل  پرو کنید و هر کدام که مورد پسند شما بود خرید کنید .
2- درصورتی که نسبت به انتخاب سایز خود تردید دارید می توانید در زمان ثبت سفارش در قسمت توضیحات قید کنید که یک سایز بزرگتر و یا یک سایز کوچکتر نیز برای شما ارسال شود تا پس از پرو ، سایز مناسب خود را خریداری کنید .
3- عدم خرید شما پس از پرو کردن محدودیتی برای خرید های بعدی شما ایجاد نمی کند .

 

                     
             
  تعویض یا بازگشت رایگان کالا تا 7 روز   راهنمای انتخاب سایز   روش های پرداخت   روش های ارسال و هزینه ارسال      
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام
برای آگاهی از تخفیف ها ، فروش های ویژه و کالاهای جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی وب پوش می باشد.