راهنمای انتخاب سایز

شاید یکی از مشکلاتی که در ذهن شما برای خرید اینترنتی پوشاک باشد چگونگی انتخاب سایز مناسب است . ما به 2 روش شما را انتخاب دقیق سایز کمک خواهیم کرد :


1- استفاده از جدول راهنمای سایز هر کالا

در صفحه هر کالا یک جدول راهنمای سایز منحصر به همان کالا قرار داده شده است که استفاده از آن بسیار آسان می باشد . شما با کلیک کردن بر روی آیکون راهنمای سایز می توانید این جدول را مشاهده کنید .

 

   
   

 

در این جدول اندازه های دقیق هر سایز از کالا قرار داده شده است .

 

   
   

 


 تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که یکی از لباس های خود را روی سطح صاف پهن کرده و طبق تصویر زیر اندازه خودتان را بدست آورید .

نکته 1 : مهم ترین اندازه برای انتخاب سایز لباس هایی از قبیل پیراهن و تی شرت ، اندازه عرض سینه و عرض کمر می باشد . سایر اندازه ها از قبیل طول آستین یا طول لباس در انتخاب سایز لباس چندان تاثیر گذار نبوده و صرفا به سلیقه شما در نوع لباس پوشیدن مربوط می باشد .

 

     
     
         
     
     

 

حال پس از اندازه گیری لباس خود آن را با اندازه های جدول راهنمای سایز کالا مقایسه کرده و سایز مناسب خود را انتخاب کنید . به عنوان مثال اگر اندازه عرض سینه تی شرت شما 51 سانتی متر بود سایزی را انتخاب کنید که عرض سینه آن نزدیک به 51 سانتی متر باشد .

 

نکته 2 : انتخاب سایز شلوار و کت نیز به همین صورت می باشد . برای شلوار عرض کمر و عرض باسن و برای کت عرض سینه و عرض کمر در انتخاب سایز تاثیرگذار هستند .


نکته 3 : برای خرید هر نوع لباسی ، همان نوع لباس خود را اندازه گیری کنید . به عنوان مثال برای خرید پیراهن ، پیراهن خود را اندازه گیری کنید و برای خرید تی شرت ، تی شرت خود را اندازه گیری کنید .


نکته 4 : به طور معمول قواره لباس ها کمی با یکدیگر متفاوت هستند به همین دلیل ممکن است لباسی سایز لارج مناسب شما باشد و یک لباس دیگر سایز ایکس لارج . به همین دلیل سایز لباس را با توجه به سایز لباس قبلیتان انتخاب نکنید و با توجه به راهنمای سایز همان کالا انتخاب کنید .


2- انتخاب سایز از طریق قد و وزن شما
علاوه بر استفاده از روش جدول راهنمای سایز هر کالا ، اگر شما باز هم در انتخاب سایز دچار شک و تردید بودید می توانید از طریق لینک تلگرام پشتیبانی وب پوش ( در ساعات اداری ) با ما در ارتباط باشید و با ارسال قد و وزن خود ، همکاران پشتیبانی ما شما را در انتخاب سایز یاری خواهند کرد .

 

   

 

در پایان یادآور می شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست تا 7 روز فرصت تعویض یا عودت رایگان کالا را دارید .

 

                     
               
  تعویض یا بازگشت  کالا تا 7 روز   روش های پرداخت   روش های ارسال و هزینه ارسال          
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام
برای آگاهی از تخفیف ها ، فروش های ویژه و کالاهای جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی وب پوش می باشد.