روش های پرداخت


شما می توانید جهت پرداخت وجه کالای خریداری شده خود یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید:


1- پرداخت نقدی در هنگام تحویل (مخصوص شهر تهران )
مشتریان می توانند پس از ثبت سفارش و در زمان تحویل کالا در محل نسبت به پرداخت وجه بصورت نقدی اقدام نمایند . لازم بذکر است در حال حاضر این سرویس تنها در شهر تهران قابل ارائه می باشد .

 

2- پرداخت با کارت بانکی در هنگام تحویل (مخصوص شهر تهران )
روش دیگر پرداخت وجه استفاده از کارت های عضو شتاب در محل تحویل می باشد بدین صورت که مشتریان می توانند با استفاده از کارت بانکی خود توسط دستگاه کارت خوان سیار ماموران تحویل کالا ، وجه مورد نظر را پرداخت نمایند . لازم به یادآوری می باشد که سرویس فوق در حال حاضر تنها در شهر تهران قابل استفاده می باشد .

 

3- پرداخت کارت به کارت
روش سوم جهت پرداخت وجه کالای خریداری شده ، استفاده از فرایند کارت به کارت می باشد . در این روش مشتریان محترم می توانند به یکی از دستگاه های خودپرداز موجود در سطح شهر مراجعه کرده و نسبت به واریز وجه اقدام نمایند . همچنین می توانند از روش کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایند. کاربران پس از انتقال وجه می بایست کد پیگیری را به واحد مشتریان وب پوش اعلام نمایند .


شماره حساب وب پوش :

شماره حساب بانک پارسیان : 1-124780-720
شماره کارت بانک پارسیان : 9625-8001-0610-6221  بنام مهدی زمردیان

شماره حساب بانک ملت : 5376955735
شماره کارت بانک ملت : 5032-9192-3378-6104  بنام مهدی زمردیان

 

4- پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی
سریعترین ، آسانترین و امن ترین روش پرداخت استفاده از درگاه اینترنتی می باشد . کاربران وب پوش می توانند هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت با استفاده از کلیه کارت های عضو شتاب پرداخت نمایند. این امر علاوه بر کاهش تراکنش ها و عملیات پرداختی ، وب پوش را در ارسال سریع تر کالای های خریداری شده کمک می نماید. بدیهی است پرداخت موفق به معنی ثبت نهایی سفارش بوده و عملیات آماده سازی و ارسال سفارش به صورت خودکار انجام می پذیرد .

 

                     
               
  تعویض یا بازگشت کالا تا 7 روز   راهنمای انتخاب سایز   روش های ارسال و هزینه ارسال          
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام
برای آگاهی از تخفیف ها ، فروش های ویژه و کالاهای جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی وب پوش می باشد.