روش های ارسال و هزینه ارسال

ما به شما زمان را هدیه می دهیم
وب پوش کالای خریداری شده شما را در زمانی کوتاه در هر جای ایران به شما تحویل خواهد داد .


ارسال سفارش در شهر تهران
ارسال کالا در شهر تهران توسط پیک فروشگاه انجام می پذیرد . واحد پشتیبانی وب پوش ، پیش از ارسال کالا به منظور انجام هماهنگی های لازم در خصوص زمان تحویل با شما تماس خواهد گرفت.


در صورتی که ارزش کالا های خریداری شده شما بیش از 200 هزار تومان باشد هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود ، و در صورتی که ارزش کالا های خریداری شده کمتر از 200 هزار تومان باشد هزینه ارسال مبلغ 8 هزار تومان می باشد .

 

ارسال سفارش به سایر نقاط کشور
ارسال کالا در سایر نقاط کشور نیز از طریق پست پیشتاز شرکت پست جمهوری اسلامی انجام می پذیرد . زمان تحویل کالا توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با توجه به فاصله مقصد حداکثر 2 تا 3 روز کاری خواهد بود. جهت پیگیری سفارشات خود می توانید با استفاده از کد رهگیری مرسوله ، از طریق وب سایت  tntsearch.post.ir  شرکت پست نسبت به آگاهی از وضعیت مرسوله خود اقدام نمایید .


در صورتی که ارزش کالا های خریداری شده توسط شما بیش از 200 هزار تومان باشد هزینه ارسال برای شما رایگان خواهد بود ، و در صورتی که ارزش کالا های خریداری شده کمتر از 200 هزار تومان باشد هزینه ارسال برابر 8 هزار تومان می باشد .

 

تذکر :
- مشتریان محترم حتما در هنگام تحویل کالا از شرکت های پستی نسبت به سالم بودن بسته بندی اطمینان کامل حاصل نمایند و سپس رسید دریافت کالا را امضا نمایند .
- سرویس ارسال توسط پیک فروشگاه در حال حاضر تنها در شهر تهران قابل دسترس می باشد .

 

                     
               
  تعویض یا بازگشت  کالا تا 7 روز   راهنمای انتخاب سایز   روش های پرداخت          
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام
برای آگاهی از تخفیف ها ، فروش های ویژه و کالاهای جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی وب پوش می باشد.