تعویض یا بازگشت رایگان کالا تا 7 روز

این امکان در اختیار شما کاربران محترم قرار دارد که بعد از تحویل سفارش خود اگر به هر دلیلی کالا مورد پسند شما نبود تا 7 روز سفارش خود را به صورت رایگان تعویض کنید و یا عودت دهید . درصورت درخواست تعویض ، کالا به صورت رایگان برای شما تعویض خواهد شد و درصورت درخواست عودت وجه کالا به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد .

 

تعویض یا بازگشت رایگان به چه صورت انجام می شود

برای شهر تهران
اگر شما بعد از خرید درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید کافیست با همکاران پشتیبانی وب پوش تماس بگیرید و درخواست تعویض یا عودت سفارش خود را اعلام کنید . بعد از ثبت درخواست شما پیک فروشگاه به محل تحویل مراجعه می کند و بدون هیچ هزینه ای کالای مورد نظر شما تعویض می شود و یا عودت داده می شود .
در صورت درخواست عودت کالا ،همکاران پشتبانی اطلاعات حساب ( شماره کارت ) را از شما خواهند گرفت و در زمان 24 ساعت وجه پرداختی به حساب شما برگشت داده خواهد شد .

برای سایر شهر ها
برای سایر شهر ها نیز اگر شما بعد از تحویل سفارش درخواست تعویض یا بازگشت کالا را داشته باشید کافیست با همکاران پشتیبانی وب پوش تماس بگیرید و درخواست تعویض یاعودت خود را اطلاع دهید و سپس کالایی را که درخواست تعویض یا عودت آن را دارید به آدرس وب پوش توسط پست ارسال کنید . پس از دریافت مرسوله توسط وب پوش به یکی از دو حالت زیر عمل خواهد شد :
اگر شما درخواست تعویض کالا را دشته باشید کالای جدید به صورت رایگان برای شما پست می شود . همچنین هزینه پستی که شما برای ارسال پرداخت کرده اید به حساب شما واریز می گردد .
اگر شما درخواست عودت کالا را داشته باشید هزینه پست ارسالی توسط شما و هزینه کالای عودت داده شده به صورت کامل به شما برگشت داده خواهد شد .

 

چه نکاتی را برای استفاده از امکان تعویض یا بازگشت کالا باید رعایت کنم
1- زمان استفاده از این سرویس  تا 7 روز بعد از تحویل کالا می باشد . اگر شما بعد از تحویل سفارش خود به هر دلیلی تصمیم بر تعویض یا عودت آن را دارید حتما تا قبل از اتمام 7 روز اقدام نمایید .
2- در مدت زمان 7 روز از کالا نباید استفاده شود .
یک تگ مقوایی در زمان ارسال به هر لباس پلمپ می شود . این تگ مانعی برای پرو کردن و امتحان کردن لباس نیست اما برای استفاده کردن از لباس می بایست این تگ را جدا کنید . لباس هایی که تگ مقوایی از آنها جدا شده باشد وب پوش آنها را به منزله استفاده شده در نظر می گیرد و قابل تعویض و یا عودت نخواهند بود .

 

                     
             
  پرو رایگان در محل برای شهر تهران   راهنمای انتخاب سایز   روش های پرداخت   روش های ارسال و هزینه ارسال      
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام
برای آگاهی از تخفیف ها ، فروش های ویژه و کالاهای جدید

کلیه حقوق این سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی وب پوش می باشد.